Нововведення: муніципальні поліцейські охоронятимуть львівські школи

Новина - Події - Нововведення: муніципальні поліцейські охоронятимуть львівські школи

Новина - Події - Нововведення: муніципальні поліцейські охоронятимуть львівські школи

Події
05 лютого 2018 18:00

У Львові працівники ЛКП "Муніципальна варта" забезпечуватимуть охорону 19 комунальних об’єктів та навчальних закладів  Львова. Про це  VG Львів повідомила прес-служба  Львівської міськради. 

"Школи вибиратимуться по всіх районах, ми маємо карту злочинності, де відбувалися крадіжки у місті, де постійно є збір людей біля шкіл, на майданчиках біля шкіл. Саме такі школи будуть пріоритетними. Також у нас є велика кількість звернень з Левандівки, з Сихова, із вул. Замарстинівської. Ми вважаємо, що охорона має забезпечуватись у денний період, коли там перебувають діти", – розповів керівник управління безпеки міста Юрій Діль.

Охорона для однієї школи на рік коштуватиме 110 тис. гривень, а цілодобова охорона – 330 тис. грн на рік. Перелік шкіл і садочків, у яких охорону забезпечуватимуть працівники "Муніципальної варти", буде складати робоча група спільно з депутатами, після чого цей перелік будуть постійно доповнювати.

"Можливо, охорону здійснюватимуть люди, які вже працюють у школах, адже є сторожі, і якщо вони підходитимуть, то ми беремо їх у штат ЛКП "Муніципальна варта" і вони продовжуватимуть далі працювати", – розповів Діль.

Усі працівники, які забезпечуватимуть охорону навчальних закладів у денний чи нічний час, будуть мати рацію, форму, посвідчення "Муніципальної варти". Функціями працівників ЛКП буде охорона громадського порядку. 

ДИВИСЬ ЩЕ:

Усміхнися, тебе знімають: львівські школи обладнають відеокамерами

Ні в чому собі не відмовляй: на харчування львівських школярів виділили 14 гривень

Рейтинг: які школи визнано на Львівщині кращими

Новини України та світу 5 лютого

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах