Знай наших: львівські студенти представлять Україну на міжнародному конкурсі юристів

Новина - Події - Знай наших: львівські студенти представлять Україну на міжнародному конкурсі юристів

Новина - Події - Знай наших: львівські студенти представлять Україну на міжнародному конкурсі юристів

Події
01 березня 2018 17:28

П'ятеро студентів Львівського національного університету ім. І. Франка перемогли у національному відбірковому етапі змагань студентів-юристів імені Філліпа Джессапа і візьмуть участь у міжнародному етапі, який відбудеться на початку квітня у Вашингтоні. Про це  VG Львів повідомила прес-служба Львівської міськради.

На змагання студентів-юристів у Вашингтон поїдуть двоє четвертокурсників юридичного факультету Василина Бельо та Тарас Сивак, а також троє третьокурсників – Наталія Савула, Анна Ярега та Володимир Романенко. Їхніми тренерами є юристи Йосиф Іванюк, Іван Шийка та Володимир Сологуб.

"Львівські студенти перемагають на національному етапі вперше за 23 роки, відколи в Україні проводяться ці змагання", - йдеться у повідомленні. 

За право представляти Україну на фіналі у Вашингтоні цього року змагались команди з 10 університетів. У фіналі національного раунду команда ЛНУ ім. І. Франка перемогла минулорічного національного чемпіона – студентів КНУ ім. Тараса Шевченка. Фінал змагань у Вашингтоні відбуватиметься з 1 по 7 квітня. Загалом у змаганнях студентів-правників ім. Філліпа Джессапа (Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition) беруть участь близько 600 команд із 100 країн.

Додамо, що змагання проходять у формі судового слухання справи в Міжнародному суді ООН. Завдання команд – підготувати письмові та усні позиції у спорі двох вигаданих держав. При цьому протиріччя між такими державами беруть з реальних подій. Зокрема цього року спір стосуватиметься незаконного виробництва ядерної зброї та виникнення регіональної ядерної загрози.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Помінялись місцями: у Львові студенти зробили додаток для оцінки викладачів

Фото дня: львівська молодь створила "Міст Єдності"

Дивись: до Дня студента львівських левів одягли у мантії

Новини України та світу 1 березня

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах