Складала на похорон: львівська пенсіонерка пожертвувала тисячу доларів на ресторан

Новина - Події - Складала на похорон: львівська пенсіонерка пожертвувала тисячу доларів на ресторан

Новина - Події - Складала на похорон: львівська пенсіонерка пожертвувала тисячу доларів на ресторан

Події
21 березня 2018 16:09

89-річна мешканка львівського мікрорайону Рясне Теодозія Козій стала однією зі співзасновників громадського ресторану Urban Space 500, зробивши внесок розміром 1000 доларів. Про це повідомила команда проекту на своїй сторінці у Facebook.

За інформацією авторів проекту, Бабця Дозя має невеличкий пай землі біля хати і шалене бажання працювати. Саджає помідори, картоплю, кукурудзу. І хоч давно зрозуміла, що садівництво – то не найвигідніша справа, але традиція – є традиція.

"Щоб фінансово не навантажувати своїх дітей і внуків, я довгий час відкладала пенсію, щоб самостійно організувати ритуал свого похорону. Могила, хрест, місце на цвинтарі ну і всякі похідні речі. Та повезло, що виховала прогресивних внуків, які сказали, що ті ритуали тепер не в тренді, і що взагалі можна кремуватися за невеликі гроші. То я вирішила вкласти свій капітал в щось, що триває і має сенс. І в тому сенсі найкращими порадниками виявилися мої ж внуки. Я подивилася декілька відео про ресторан Urban Space 100, про плоди його праці в Івано-Франківську, пильно вивчила історію Інша Освіта/Insha Osvita і вирішила, що це гідні люди і їм можна довірити свої заощадження. Взагалі, я вірю в проекти, які творять спільноти. Тому ми з двома внуками вирішили вкласти й свою лепту в справу, яка безперечно змінює Україну на краще", – розповіла zaxid.net бабця Дозя.

Нагадаємо, Urban Space 500 – це громадський ресторан, прибуток від якого буде спрямований на неприбуткові громадські проекти. Перший такий заклад в Україні відкрили у 2015 році в Івано-Франківську – за цей час ресторан підтримав 60 громадських проектів. У вересні цього року Urban Space 500 запрацює у Києві. 

ДИВИСЬ ЩЕ:

Поступися місцем: у львівській маршрутці бабуся поколола чоловіка шилом

Бабуся з шилом: з’явилися нові подробиці нападу на пасажира львівської маршрутки

"У неї такий спосіб життя": онука бабусі, яку знайшли в полі розповіла свою версію подій

Новини України та світу 21 березня

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах