Святковий скандал: мер Львова нагородив проросійського активіста

Новина - Події - Святковий скандал: мер Львова нагородив проросійського активіста

Новина - Події - Святковий скандал: мер Львова нагородив проросійського активіста

Події
07 травня 2018 14:12

Міський голова Львова Андрій Садовий, з нагоди Дня Львова, вручив гендиректору ПАТ "Львівський хімічний завод" Анатолію Бобришову подяку міського голови за "вагомий внесок у розвиток підприємництва, ефективний менеджмент, конкурентоспроможність і динамічний розвиток компанії, стійкість в часи економічної нестабільності". Про це  VG Львів повідомила прес-служба Львівської міськради

Проте після публікації списків львів’ян, відзначених різними нагородами з нагоди Дня міста у Львові виник скандал, бо з’ясувалося, що Бобришов є активним діячем проросійських організацій в Україні, а також був основним фінансистом газети "Русский вестник", яку видавав Російський культурний центр у Львові і де публікувалися виразно антиукраїнські статті.

За словами Садового, Бобришова відзначили на прохання Ради директорів промислових підприємств Сихівського району.

"Я просто зобов’язаний реагувати на такі звернення. Я дякую людям за ту роботу, яку вони роблять у сьогоднішньому часі. Якщо є якісь нехороші факти, то це треба розслідувати на певних рівнях. Я отримав звернення від керівників Сихівського району з проханням відзначити керівника, який показує якісні результати в роботі. Сьогодні 8 тисяч гривенсередньої зарплати, 180 людей мають стабільну роботу — це важливо для нашого міста", - заявив Садовий.

Львівська міськрада також опублікувала копію звернення Ради директорів промислових підприємств Сихівського району, з якого випливає, що Бобришов, окрім активної роботи у підприємницькому середовищі, також опікується школою №96 на Сихові та міською лікарнею №8.

Святковий скандал: мер Львова нагородив проросійського активіста фото

Нагадаємо, 74-річний Анатолій Бобришов народився на Кубані і переїхав до Львова після служби в армії. У 1987 році став гендиректором Львівського хімічного заводу, де працює і досі. Бобришов є головою Конгресу російських громад західних областей України і був головним фінансистом діяльності Російсько культурного центру у Львові – зокрема, саме він фінансував видання газети "Русский вестник" з виразно антиукраїнськими поглядами, де серед іншого публікувалися статті з вимогами реабілітації Сталіна. 

ДИВИСЬ ЩЕ:

Сепаратизм і кохання: екс-соліста львівської опери звинуватили у розбещенні 13-річної дівчинки

З приватної колекції: у Львові відкрили виставку про дивізію СС "Галичина"

"Її підставили": батьки вийшли на мітинг у підтримку вчительки, яку звільнили за пост про Гітлера

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах