П'ять років чекали: Львів отримав сироватки проти небезпечних недуг

Новина - Події - П'ять років чекали: Львів отримав сироватки проти небезпечних недуг

Новина - Події - П'ять років чекали: Львів отримав сироватки проти небезпечних недуг

Події
14 червня 2018 11:48

Львівщина отримала сироватки, які у медичні заклади Львова і області централізовано не постачали останні п'ять років.  Це сироватка від сказу, правця, дифтерії, а також лікування людей, що постаждали від укусів змій.

Ці сироватки МОЗ отримало як гуманітарну допомогу з Індії і розподілило її між областями України. На Львівщину, зокрема, було направлено 2082 флакони протиправцевого імуноглобуліну, 4741 ампулу правцевого антитоксину, 54 флакони дифтерійного антитоксину, 860 флаконів антирабічного імуноглобуліну і 90 флаконів антитоксину проти зміїної отрути.

Їх, як повідомила ZAXID.NET лікар-епідеміолог Наталія Гончар, розподілили між закладами охорони здоров’я Львова і області. Решта сироваток є у запасі і зберігаються на обласному складі.

Нагадаємо, цього року на Львівщині зафіксовано два випадки зараження правцем. Двоє дітей віком шість і дев'ять років досі перебувають у львівській обласній дитячій лікарні ОХМАТДИТ. Майже щотижня, починаючи з квітня, до районних і обласних лікарень потрапляють діти і дорослі, яких покусали змії. Фіксують на Львівщині і випадки, коли мешканців області кусають скажені лисиці, коти.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Не вір чуткам: ТОП міфів про вакцинацію

Бережи себе: сироватки від дифтерії у Львові немає

Навіть у суботу: львів’яни масово вакцинують дітей від кору

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах