Поклав голову на парту: на Львівщині старшина так побив солдата, що той втратив селезінку

Поклав голову на парту: на Львівщині старшина так побив солдата, що той втратив селезінку

На Львівщині старшина побив солдата.

У військовій частині А2943, розташованої у місті Яворів на Львівщині, старшина побив підлеглого солдата. Про це повідомляє ZAXID.NET. За словами військовослужбовця Миколи Закордонця, інцидент трапився у вівторок, 17 липня, під час навчального процесу.

"Солдат В’ячеслав Явний поклав голову на парту під час заняття. Це спровокувало напад старшини Сергія Ліпяніна, який у цей момент увійшов до приміщення", – розповів Микола Задорожний.

Старшина завдав 27-річному солдатові кілька ударів у живіт. Внаслідок побиття В’ячеслава Явного госпіталізували. У районній лікарні Новояворівська постраждалому видалили пошкоджену селезінку.

Як повідомив Микола Закордонець, старшина Ліпянін уже не раз агресивно поводився під час спілкування із солдатом В'ячеславом Явним, зокрема, штовхав його.

Військослужбовець вважає, що старшина систематично перевищує службові повноваження, відчуваючи безкарність через родинні зв'язки з начальником штабу військової частини Романом Глудиком.

Постраждалий військовослужбовець В'ячеслав Явний родом з міста Городок, Хмельницької області. Зараз солдат перебуває на лікуванні у військово-медичному клінічному центрі Західного регіону. Свідки інциденту надали свої покази військовій службі правопорядку та поліції.

Військова прокуратура відкрила провадження за ст. 421 КК України - "Порушення статутних правил внутрішньої служби". Передбачений термін покарання за цією статею становить до 10 років позбавлення волі.

ДИВИСЬ ЩЕ:

"Вилетів" на зустрічну: стали відомі нові подробиці ДТП поблизу Львова

Понад 200 захворілих: на Яворівському полігоні — масштабний спалах кору

Повернулись живими: Львовом пройшла урочиста хода десантників

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм