Щоб усі платили: у львівську маршрутку №6а — вхід тільки через передні двері

У Львові на маршруті №6а встановлять нові правила.

У Львові на маршруті №6а встановлять нові правила.

Події
08 серпня 2018 17:02

З понеділка, 13 серпня, у львівську маршрутку №6а можна буде зайти лише через передні двері. Про це повідомляє ZAXID.NET. Автобус курсує з Галицької площі до Рясного.

"Маршрут є збитковим через масову несплату за проїзд як пільговиками, так і тими, хто не платить без жодних для цього підстав. Якщо не змінити цю ситуацію, нам доведеться постійно дофінансовувати його з бюджету", – розповів директор комунального автотранспортного підприємства - 1 Орест Хамула.

За його словами, за місяць збитки від роботи маршруту №6а становлять понад 350 тисяч гривень.

За підрахунками логістів АТП-1, у маршрутці не платять за проїзд понад 60% пасажирів, тоді як у середньому в автобусах інших маршрутів не платять за проїзд близько 40%. При цьому переважна більшість таких пасажирів заходять через середні або задні двері автобуса. Під час перевірки, яку проводили представники підприємства, такі пасажири не могли показати посвідчення, яке б давало право на пільговий проїзд.

"Ми вирішили з понеділка запровадити експеримент, який діятиме протягом місяця. Водії відкриватимуть лише передні двері, щоб проконтролювати оплату за проїзд", – додав Орест Хамула. Після того, як усі пасажири зайдуть до салону, водій відкриє середні та задні двері для висадки з автобуса. Хамула додав, що такі правила входу до громадського транспорту діють, зокрема, у містах Бельгії і Туреччини.

Зокрема, Хамула зазначив, що в автобусах звучатимуть голосові оголошення про вхід через передні і вихід через середні та задні двері.

Таким  чином в АТП-1 протягом місяця планують підрахувати, скільки пасажирів, які не платять за проїзд, дійсно мають пільги, а після цього ухвалити остаточне рішення щодо правил проїзду в автобусах №6а.

За словами Ореста Хамули, станом на зараз на маршруті курсують дев’ять 12-метрових низькопідлогових автобусів, ще один перебуває на ремонті.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Не проґавиш: у Львові запрацював додаток для відслідковування транспорту онлайн

Низькопідлогові і з кондиціонерами: Львів придбає нові автобуси і трамваї

Щоб не плакать, я сміявсь: добірка курйозів у львівських маршрутках

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах