Мамина радість: у Львівському перинатальному центрі вручили перші свідоцтва про народження

У Львівському перинатальному центрі вручили перші свідоцтва про народження

У Львівському перинатальному центрі вручили перші свідоцтва про народження

Події
16 серпня 2018 11:25

У Львівському державному обласному перинатальному центрі, що на вулиці Джорджа Вашингтона, 6, урочисто вручили перші свідоцтва про народження. Документи передали батькам шістьох немовлят - двох хлопчиків і чотирьох дівчаток.

Метрику для своєї донечки Даринки, яка народилася у неділю, 12 серпня, отримали Тарас та Ірина Качмарські. "Вчора ми заповнили заяву, а вже сьогодні тримаємо в руках свідоцтво. Це зекономило наш час. Після того, як дитинку виписали з лікарні, хочеться, щоби чоловік був поруч, а не бігав по інстанціях, збираючи довідки", - розповіло zaxid.net подружжя.

Проект Міністерства юстиції з отримання перших документів новонароджених безпосередньо у медичних закладах реалізовують в пологових будинках України, Львова та області 2,5 роки. Щоби зареєструвати народження хлопчика чи дівчинки, до реєстраційного пункту батькам потрібно подати паспорти, свідоцтво про шлюб і медичну довідку про народження дитини.

"Протягом дії ініціативи Мін'юсту ми зареєстрували за спрощеною процедурою 17 тисяч діток на Львівщині і понад 5 тисяч у Львові. Наприклад, сьогодні бажання отримати свідоцтво про народження дитини таким способом виявили четверо подружніх пар", - розповіла керівниця відділу державної реєстрації актів цивільного стану Ірина Олива.

Зазначимо, що документи на реєстрацію свідоцтва у нещодавно відкритому перинатальному центрі приймають з вівторка по п'ятницю, із 14:30 по 16:00. Станом на 15 серпня у медичному закладі народилось 588 дітей.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Йосип і Патриція: якими оригінальними іменами називають дітей львів’яни

Цікава статистика: у якому віці чоловіки Львова готові "народити" дитину

Детальний перелік: що видаватимуть львів’янкам у бейбі-боксах

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах