Чи можуть львів'яни отримувати відео з камер спостереження.
Відео з камер спостереження не є у відкритому доступі для львів'ян. Онлайн-доступ до міських камер відеоспостереження мають лише обласне управління Служба безпеки України та поліція.
"Самі мешканці не можуть отримати відео для особистих цілей. Однак, якщо у вас, наприклад, викрали номерні знаки і ви звернулись в поліцію, то слідчий може звернутись до нас заявою, і ми надаємо необхідні відеоматеріали", – розповів
Всього у Львові є 239 камер відеоспостереження.
За словами начальника управління безпеки міста, Служба безпеки та поліція мають безперешкодний онлайн-доступ до всіх міських камер, але у 90% випадків вони звертаються в управління, яке надає необхідні відеофрагменти. До кінця року планують встановити ще 70. Записи з таких камер відеоспостереження зберігаються 30 днів.
Зокрема, у Центрі керування рухом, яке підпорядковується "Львівавтодор", можна отримати відеозаписи камер спостереження із дев’ятнадцяти перехресть Львова. Містяни, які хочуть отримати необхідне відео, мають подати заяву у довільній формі на ім’я директора "Львівавтодору". Найзручніший спосіб це зробити — зателефонувати диспетчерам на гарячу лінію 032-235-03-17 та продиктувати інформацію. Проте, така послуга — платна.
"За кожні 15 хвилин відео мешканці мають заплатити 400 гривень на рахунок підприємства. Зазвичай більше п’ятнадцяти хвилин і не потрібно. Реквізити надають диспетчери", – повідомили у "Львівавтодорі".
Перелік перехресть із камерами та напрямки їх огляду:
Нагадаємо, на Залізничному та Приміському вокзалах Львова встановлять камери відеоспостереження.
ДИВИСЬ ЩЕ:
Діти у безпеці: у львівських школах встановлять камери та тривожні кнопки
Перелік вулиць: де у Львові встановлять камери, які зчитують номери машин
Безпека на дорогах: при в'їзді у Львів встановили камери з аналітикою номерів
Читайте всі новини на нашій сторінці в