Камера все зняла: мати спростувала інформацію про побиття вчителем її сина

Мати спростувала інформацію про побиття вчителем її сина. Фото умовне

Мати спростувала інформацію про побиття вчителем її сина. Фото умовне

Події
09 жовтня 2018 11:40

У п’ятницю, 5 жовтня, мешканка Львова повідомила про побиття її сина у школі №55, яке набуло значного резонансу. Анастасія Винокурова написала гнівний пост про інцидент у Facebook.

Жінка повідомила, що до поліції не зверталася, а в понеділок, 8 жовтня, у школі мають переглянути відео з камери спостереження, розташованої в спортзалі, щоб розібратися у ситуації.

Камера все зняла: мати спростувала інформацію про побиття вчителем її сина фото

Директор школи №55 Ігор Галушко повідомив, що інформація про побиття учня в його школі неправдива, а матір хлопчика, якого нібито побили, має спростувати інформацію у себе на сторінці в Facebook. За його словами, матір хлопця Анастасія Винокурова у присутності журналіста одного з телеканалів Львова сьогодні переглянула запис з відеокамери. На відео зафіксовано, що вчитель фізкультури не контактував з її сином, повідомляє Tvoemisto.tv.

"Вона написала заяву про відмову від претензій, яку ми згодом опублікуємо на наших сторінках у соціальних мережах разом з коментарем. Також ми взяли слово у неї, що вона опублікує спростування у себе на Facebook. Це насправді жахлива ситуація, яка відобразилась на всьому педагогічному колективі та школі напередодні Дня вчителя, тому що завдати шкоду нашій репутації набагато легше, ніж тепер її відновити", – розповів директор Ігор Галушко.

Зокрема, він зазначив, що у школі задоволені роботою цього вчителя фізкультури, який готовий подати до суду на матір, якщо та не спростує поширену інформацію.

Згодом Анастасія Винокурова оновила свій попередній допис та відмовилась від звинувачень. За її словами, на відеозаписі видно, що вчитель фізкультури не бив її сина, а навпаки, надав йому допомогу. Вона вибачилась перед усіма учасниками інциденту та пояснила свій пост про побиття емоційним станом.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Останній урок: на Волині під час фізкультури померла першокласниця

Народила в 12 – від брата. Минув рік: як живеться наймолодшій мамі України

Все по-дорослому: скільки батьків серед львівських школярів

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Підписуйтеся на нас в Іnstagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах