Вхурделило: Львів бореться з негодою сіллю і реагентом

Львів завалило снігом.

Львів завалило снігом.

Події
03 сiчня 2019 11:21

До прибирання снігу у Львові залучили половину комунальної техніки. Про це VG Львів повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Вночі та вранці 3 січня на вулиці Львова випустили 73 одиниці снігоприбиральної техніки. Так, у Галицькому районі працювало три підмітальні машини, шість піскорозкидувачів і три трактори. Для посипання тротуарів і доріг використали 84 метри кубічні піскосуміші, сім тонн солі та дві тонни реагенту. У Франківському районі працювало чотири підмітальні машини, п'ять піскорозкидувачів і три трактори, для посипання тротуарів і доріг було використано 92 метри кубічні піскосуміші.

У Залізничному районі працювали шість піскорозкидувачів, чотири трактори, одна підмітальна машина і один навантажувач. Для посипання тротуарів і доріг в цьому районі використали 118 метрів кубічних піскосуміші. У Шевченківському районі працювали шість піскорозкидувачів, один навантажувач і три трактори, для посипання тротуарів і доріг використали 116 метрів кубічних піскосуміші.

У Личаківському районі працювали чотири піскорозкидувачі, п'ять тракторів, чотири підмітальні машини і один навантажувач. Для посипання тротуарів і доріг тут використали 65 метрів кубічних піскосуміші. У Сихівському районі працювали п'ять піскорозкидувачів, п'ять тракторів, дві підмітальні машини і один навантажувач, для посипання тротуарів і доріг використали 120 метрів кубічних піскосуміші.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Іронія долі: 40-річний львів'янин несподівано виявив, що 20 років одружений із незнайомкою

Фотошок: як виглядає львівська "кавалєрка" за 1600 гривень у місяць

"Сльози замерзли на обличчі": у львівському садочку забули дитину на морозі

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Підписуйтеся на нас в Іnstagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах