Стаціонари – не гумові: львівські лікарні переповнені хворими на кір

Лікарні Львова переповнені хворими на кір

Лікарні Львова переповнені хворими на кір

Події
14 сiчня 2019 13:09

У Львові та області за останній тиждень зареєстровано 625 випадків кору. Серед хворих – 430 дітей до 17 років: це 68,8%. Про це VG Львів повідомили у прес-службі Львівського обласного лабораторного центру.

"Найбільше випадків зареєстровано у віковій групі 5-9 років, а 73,7% хворих дітей не мають щеплень проти кору. Госпіталізовано з діагнозом кір в інфекційні стаціонари області 376 людей (60,2%), зокрема 232 дітей віком до 17 років", – йдеться у повідомленні.

Головна епідеміологиня області Наталія Тімко зазначила, що інфекційні відділення і стаціонари переповнені. Тепер батьки стурбовані тим, у лікарнях недостатньо комфортні умови перебування.

"Кожен сімейний лікар попереджав: не хочете вакцинуватись, готуйтесь захворіти, особливо під час спалаху. Інфекційні стаціонари не гумові", – повідомила Наталія Тімко.

Львівські інфекційні відділення і стаціонари переповнені хворими на кір

Львівські інфекційні відділення і стаціонари переповнені хворими на кір

Зокрема, вона зазначила, що інфекційні відділення лікарень переповнені ще від вересня. Лікування потрібно організувати так, щоб хворі з проносом і ангіною не зустріли хворих на кір. Окрім того, є хворі з важкою формою вітрянки, які потребують ізольованих умов.

"Ми не відмовляємо хворим у госпіталізації. Але під час спалаху можна жертвувати комфортом, і кожному хворому ніхто не гарантує одномісної палати. Головне – надати медичну допомогу. Спалах – це надзвичайна ситуація, що потребує розуміння. Був вибір – два щеплення і комфорт в домашніх умовах", – наголосила епідеміологиня.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Смерть від кору: стало відомо, що погіршувало стан дитини

Нова жертва кору: у Львові померла трирічна дитина

Понад 200 захворілих: на Яворівському полігоні — масштабний спалах кору

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Підписуйтеся на нас в Іnstagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах