Знай наших: львів'янка стала володаркою Кубка світу

Львів'янка Олена Старікова стала володаркою Кубка світу

Події
28 сiчня 2019 16:05

Львів’янка Олена Старікова стала володаркою Кубка світу. Про це VG Львів повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Велогонниця Олена Старікова, яка зараз представляє Львів, посіла перше місце в загальному заліку Кубка світу на треку сезону 2018/19, повідомив тренер спортсменки Євген Болібрух.

Львів’янка Олена Старікова стала володаркою Кубка світу.

На завершальному VI етапі Кубка світу, який проходив у Гонконзі 26 січня, Олена Старікова в індивідуальному спринті фінішувала четвертою, і набраних очок вистачило, щоби в загальному заліку стати переможницею Кубка світу.

А 25 січня Олена разом з Любов’ю Басовою посіла друге місце у командному спринті. І за підсумками всіх етапів Кубка світу велосипедистки також стали другими.