Дивись фото: у Львові обрали найкращих бодібілдерів світу

У Львові відбувся Чемпіонат світу з бодібілдингу та фітнесу

Події
19 червня 2019 09:43

У Львові відбувся Чемпіонат світу з бодібілдингу та фітнесу WABBA INTERNATIONAL 2019. Українські атлети здобули 41 медаль і посіли перше місце у командному заліку. Про це VG Львів повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Чемпіонат проходив на цих вихідних, 15-16 червня. У ньому взяли участь понад 314 провідних атлетів світу з 21 країни, зокрема: Велика Британія, Італія, Греція, Франція, Іспанія, Швейцарія, Німеччина, Білорусія, Польща, Словаччина, Угорщина, Фінляндія, Португалія, Ізраїль, Мексика, Гана, Маврикій, Камерун, Південна Корея та США.

WABBA INTERNATIONAL 2019

Зокрема, серед учасників було 140 українських атлетів, які здобули 41 медаль: 11 "золотих", 17 "срібних" та 13 "бронзових". Вони посіли перше місце у командному заліку.

Також на замаганнях визначили двох найкращих спортсменів. Серед чоловіків у категорії Bodybuilding PRO champion таким став Dudas Adam з Угорщини. А серед жінок судді обрали кращу спортсменку у категорії Miss Bikini PRO chamion — Tapu Ana з Італії.