Кінчив і подякував: львів'янка розшукує інших жертв сексуального маніяка

Львів'янка розшукує інших жертв сексуального маніяка.

Львів'янка розшукує інших жертв сексуального маніяка.

Події
27 серпня 2019 09:36

Львів'янка, яка постраждала від сексуального маніяка, розповіла подробиці інциденту і просить жінок допомогти його розшукати. Про це Катерина Семущак написала у спільноті "Варта 1".

За її словами, вона пропустила свою нічну маршрутку. У неї сів телефон і вона не могла набрати чоловіка, аби той її зустрів. Жінка вирішила скоротити шлях.

Чоловік напав на перехожу на вулиці до Роксоляни, 26 у Львові. Фото Катерина Семущак.

Чоловік напав на перехожу на вулиці до Роксоляни, 26 у Львові. Фото Катерина Семущак.

"От йшла я, доходжу до Роксоляни, 26, як раз минаю стару рампу, і тут відчуваю, як хтось ззаду бере мене за руку. Перша думка була, що хтось знайомий. Хотіла повернутись, але він не дав. Притис мені щось до спини. Погрозив прирізати, завів за будинок, найтемніший кут, що є в тому районі, і змусив йому подрочити. Він лапав мене, просив дивитись і не зупинятись, бо інакше не кінчить. А я лише намагалась його розгледіти. Але було надто темно. Все, що мені вдалось запам'ятати – його зріст, статуру, голос і...запах. Коли він кінчив – то вибачився. Сука, вибачився, Карл! Що він не хотів мені нашкодити, але йому дуже треба було. Для чого я все це тут написала? Я вчора написала заяву в поліцію. Але по тому, що я пам'ятаю вони його не знайдуть. Тому, жінки, дівчата, якщо в когось щось таке було – напишіть мені в приват. Якщо це було нещодавно - напишіть заяву. Чим більше буде ниточок, тим більше шансів його знайти. Ну, а якщо у вас такого не траплялось – будь обачні. Не ходіть самі після темряви, не пускайте гуляти своїх доньок, і завжди тримайте при собі заряджений телефон і балончик чи шокер", – написала вона.

Нагадаємо, у серпні 2018 року у Львові знову активізувався "майонезний маніяк".

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook

Читайте всі новини у нашому каналі Телеграм, додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах