У Львові студент грабував кімнати мешканців гуртожитку
У Львові студент грабував кімнати мешканців гуртожитку, у якому сам же і мешкав.
Як повідомили VG Львів у відділі комунікації поліції Львівщини, до правоохоронців звернувся студент вишу. Хлопець повідомив, що, повернувшись після канікул, він виявив відсутність золотих виробів, телевізора та інших особистих речей, які знаходились в кімнаті.
Згодом надійшла ще одна заява від мешканця цього ж гуртожитку, який повідомив, що втратив ноутбук, мікрохвильову піч та мультиварку.
Працівники поліції встановили, що всі ці крадіжки вчинив 22-річний уродженець Хмельницької області, студент вишу та мешканець гуртожитку, який тривалий час переховувався від поліції. Він, пошкодивши замки дверей, проникав у приміщення та крав речі однокурсників, а згодом усе викрадене здавав у ломбард. Речові докази правоохоронці частково вилучили.
Молодику загрожує від трьох до шести років позбавлення волі.
Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у
Читайте всі новини у нашому каналі