Гроші за скарги: мер нагородив найкращих "стукачів" Львова

Мер Львова зустрівся з найактивнішими скаржниками «Гарячої лінії міста Львова» і роздав їм по п’ять тисяч гривень. Фото умовне.

Мер Львова зустрівся з найактивнішими скаржниками «Гарячої лінії міста Львова» і роздав їм по п’ять тисяч гривень. Фото умовне.

Події
11 жовтня 2019 17:47

Львівський мер зустрівся з найактивнішими скаржниками "Гарячої лінії міста Львова" і роздав їм п’ять тисяч гривень. 

Як повідомили у міськраді, за активну життєву позицію у відстоюванні громадських інтересів мешканців Львова подяками відзначені: Олег Цюпка, Сергій Літневський, Володимир Раздумін, Олександр Королюк, Олексій Швед, Мирослав Голяк, Марія Борис та Юрій Коберник.

"Ви займаєте достатньо активну позицію громадянина. І кількість ваших звернень на "Гарячу лінію" нас надихає робити дуже багато добрих справ. Насправді ви робите цю роботу, яку дуже часто роблю і я — коли їду по місту і бачу, що щось не так, то телефоную, фотографую і кажу про це", — сказав Андрій Садовий, частуючи "стукачів" кавою.

Мер Львова зустрівся з найактивнішими скаржниками

Мер Львова зустрівся з найактивнішими скаржниками "Гарячої лінії міста Львова" і роздав їм п’ять тисяч гривень. Фото Львівська міськрада.

Зазначимо, що з початку 2019 року через мобільний додаток Гарячої лінії міста "1580 Львів" мешканці зареєстрували понад 5200 звернень. Для порівняння, у 2018 році львів'яни подали загалом 2638 звернень.

Нагадаємо, "Гаряча лінія міста Львова" створена для якісної комунікації з мешканцями міста. Львів'яни мають змогу скористатися мобільним додатком "1580 Львів", оновленим порталом 1580.lviv.ua, а також сторінкою "Гарячої лінії міста Львова" у Facebook. Також із літа запрацювало нове IVR-меню для багатоканального номеру контакт-центру 1580.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook

Читайте всі новини у нашому каналі Телеграм, додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах