Туберкульоз у львівській школі: що кажуть у МОЗ

У львівській школі №?78, в якій у вчительки виявили туберкульоз, здійснили всі заходи, які рекомендувало  МОЗ. Фото умовне.

У львівській школі №?78, в якій у вчительки виявили туберкульоз, здійснили всі заходи, які рекомендувало МОЗ. Фото умовне.

Події
15 листопада 2019 10:37

У львівській школі №78, в якій у вчительки початкових класів виявили відкриту форму туберкульозу, здійснили всі заходи, які рекомендував лабораторний центр МОЗ. Про це VG Львів повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

"У школі було зроблено ряд заходів разом із Львівським обласним лабораторним центром МОЗ. Всі рекомендації лабораторного центру дирекцією школи були виконані, а саме: проведено інформаційну кампанію серед батьків учнів щодо необхідності пройти медогляд та флюорографічне обстеження, повторного зробити пробу Манту. Такі ж обстеження здійснив весь педагогічний колектив школи. У школі проведено дезінфекцію", – йдеться у повідомленні. 

У міськраді наголосили, що всі діти обстежені, реакції на пробу Манту не було. Вчителька проходить лікування відповідно до графіку, який встановив Лабораторний центр.

Нагадаємо, 24 жовтня у 25-річної вчительки початкових класів зі Львова діагностували відкриту форму туберкульозу. 

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook

Читайте всі новини у нашому каналі Телеграм, додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах