Дочекалася: на Львівщині 54-річна жінка народила першу дитину

На Львівщині 54-річна жінка народила першу дитину.

На Львівщині 54-річна жінка народила першу дитину.

Події
10 грудня 2019 16:57

На Львівщині 54-річна жінка народила дитину. Для жінки немовля є довгожданним первістком. Породілля стала найстаршою молодою мамою Львівської області 2019 року.

Зазначимо, що окрім неї, у віці "за п’ятдесят” цьогоріч вперше пізнала радість материнства ще одна мешканка Львівщини. Вона народила первістка у 52 роки.

Як повідомили VG Львів в управлінні статистики, загалом в останні роки у Львові та області жінки зважуються народжувати дедалі пізніше. Так, протягом нинішнього року більше 80 жінок народили первістків після 40 років. Найчастіше ж на Львівщині жінки стають мамами у 25-річному віці.

Народження первістка за віком батьків у 2019 році. Скріншот із сайту Головного управління статистики у Львівській області.

Народження первістка за віком батьків у 2019 році. Скріншот із сайту Головного управління статистики у Львівській області.

Зазначимо, що пологи у зрілому віці для нашої області явище не рідкісне. Так, у 2018 році у селі на Старосамбірщині у 50-річної матері і 60-річного батька народилася дівчинка. Про те, що чекають на дитину, пара дізналася випадково: про вагітність жінці повідомив гінеколог під час планового огляду. Для новоспеченого татуся це перша дитина.

А ось наймолодшою мамою України вважається дівчинка з Борислава, яка народила доньку від брата у 2017 році. На момент пологів дівчинці було 12 років. Як живеться наймолодшій мамі України.

Наймолодша мама України з донькою.

Наймолодша мама України Тетяни з донькою Діаною.

Трійня за трійнею: лелека ощасливив ще одне подружжя львів'ян

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook

Читайте всі новини у нашому каналі Телеграм, додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах