Де у Львові безкоштовно чіпувати собаку: адреса, телефон, особливості

У Львові стартувала акція з безкоштовного чіпування домашніх собак.

У Львові стартувала акція з безкоштовного чіпування домашніх собак.

Події
11 лютого 2020 16:28

У Львові стартувала акція з безкоштовного чіпування домашніх собак.

Як розповіли VG Львів у комунальномі підприємстві "Лев", на базі якого і проводять безкоштовне чіпування чотирилапих, ідентифікаця улюбленця мікрочіпом має чимало переваг. Серед них, зокрема, такі: можливість підтвердження того, що це ваш собака; можливість виїзду з твариною за кордон; можливість повернення втрачених або вкрадених собак; можливість страхування пса.

Твій пес — твоя купа: затверджено нові правила поводження з домашніми тваринами

Акційне чіпування проводиться лише для собак, які проживають на території Львова. Тварина має бути попередньо зареєстрована господарем на сайті, у єдиній міській базі та отримати реєстраційний жетон (усі ці послуги можна отримати безпосередньо у ветеринарній клініці, де проводиться чіпування). Окрім того, собака повинен мати щеплення від сказу, яке було зроблене не пізніше, ніж за рік до моменту чіпування. Зареєструвавши тварину на сайті та обравши ветеринарну клініку зі списку, можна одразу здійснювати візит. З собою необхідно мати: паспорт громадянина України, ветеринарний паспорт собаки і безпосередньо саму тварину.

Безкоштовну послугу з чіпування можна отримати в ЛКП "Лев" (вул. Промислова, 56) щодня з 8:00 до 20:00. Телефон для довідок: 068-53-54-545 (після прослуховування автовідповідача натисніть 1).

Також прочіпувати улюбленця безкоштовно або на пільгових умовах можна в інших приватних ветклініках. Вартість послуги на пільгових умовах —  99 гривень.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах