Повернувся з Німеччини: у Львові виявили першого хворого на коронавірус

Повернувся з Німеччини: у Львові виявили першого хворого на коронавірус фото

Повернувся з Німеччини: у Львові виявили першого хворого на коронавірус фото

Події
20 березня 2020 19:28

Сьогодні, 20 березня, у Львові виявили першого хворого на коронавірус. Це 59-річний чоловік, який нещодавно повернувся з Німеччини.

Про це VG Львів повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

"Маємо перший підтверджений випадок захворювання на коронавірус у Львові (мешканець Львова, 1961 року народження. 13 березня повернувся з Німеччини)", - розповів Андрій Садовий.

За його словами, інформацію про першого у Львові хворого на коронавірус він отримав від головного лікаря інфекційної лікарні. Хворий здав аналізи приватному діагностичному центру після чого матеріали були відправлені до Києва. Результат позитивний. Хворого госпіталізують в інфекційній лікарні. Поліція вивчає всі контакти пацієнта.

У Львові виявили першого хворого на коронавірус.
У Львові виявили першого хворого на коронавірус.

"Окремо хочу підкреслити відповідальність людини, про яку мова. Повертаючись з Німеччини чоловік (сам є лікарем) усвідомлював, що є в групі ризику. Відтак, у перший ж день після повернення здав аналізи в приватну лабораторію. Весь час намагався бути в максимальній самоізоляції. Після отримання позитивних результатів одразу звернувся до інфекційної лікарні. Станом на сьогодні почувається добре, жодних клінічних проявів немає, але перебуватиме й надалі під контролем", — написав Андрій Садовий.

Нагадаємо, мешканцям двох сіл на Львівщині обмежили виїзд із їхніх населених пунктів через підозру коронавірусу Covid-19 у двох селян.

Додамо, що станом на 20 березня в Україні офіційно підтверджено 27 випадків зараження коронавірусом COVID-19, три з них – смертельні.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах