Скаржилася на кашель: у Львові з невідомих причини померла 38-річна жінка

Скаржилася на кашель: у Львові з невідомих причини померла 38-річна жінка фото

Скаржилася на кашель: у Львові з невідомих причини померла 38-річна жінка фото

Події
02 квiтня 2020 09:39

У середу, 1 квітня, у Львові з невідомих причин померла 38-річна жінка, яка раніше скаржилася на кашель. У будинку на вулиці Івана Мазепи, де проживала жінка вже проведено дезінфекцію. Людей, що були у близькому контакті з жінкою, перевірять.

Як повідомили VG Львів у пресслужбі Львівської міськради, минулого тижня львів'янка зверталась за консультацією до лікаря. У неї був кашель, першіння в горлі та болі в попереку. Їй надали консультацію, але 1 квітня жінка несподівано померла. Причини смерті з’ясовують, на місце викликали також слідчо-оперативну групу.

Скаржилася на кашель: у Львові з невідомих причини померла 38-річна жінкаСкаржилася на кашель: у Львові з невідомих причини померла 38-річна жінка

«Усім родичам, які перебували у квартирі з жінкою, будуть проведені медичні обстеження. В будинку проведена дезінфекція», — зазначено у повідомленні міськради.

Відомо, що жінка проживала з чоловіком і двома дітьми. 

Додамо, що станом на 08:00 2 квітня на Львівщині підтверджено 12 випадків інфікування коронавірусом. До цієї статистики належить і жінка, яка вже одужала.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах