Приповзла на подвір’я: на Львівщині змія вкусила дитину. Фото: Гал-інфо (умовне).
На Львівщині змія вкусила шестирічну дитину. Інцидент стався у Турківському районі вчора, 22 липня. Читайте всі новини Львова і Львівської області.
За інформацією надзвичайників, близько 16:45 дівчинку з села Нижня Яблунька госпіталізували у Турківську центральну районну лікарню. Плазун вкусив маленьку у нижню третину лівої гомілки. Нині її стан лікарі оцінюють як «середнього ступеню важкості».
За словами батьків, змія вкусила дитину на їхньому ж подвір’ї.
Додамо, що з початку сезону жертвами змій на Львівщині стали більше десяти людей. 2 липня жертвами змій на Львівщині стали одразу троє людей. Найбільше потерпають жителі Сколівського і Турківського районів.
Нагадаємо, що робити, якщо вкусила змія.