Прасуй вишиванку: як розпочнеться навчальний рік у Львові

Як розпочнеться навчальний рік у Львові. Фото: Моя Вінниця

Як розпочнеться навчальний рік у Львові. Фото: Моя Вінниця

Події
18 серпня 2020 13:22

Незабаром стартує навчальний рік, тож усіх батьків цікавить, чи їхні діти зможуть повернутись до школи. Та наразі львівські школи розглядають різні моделі початку навчального року, адже одного стандарту для всіх закладів освіти немає.

«Перш за все, ми виділяли кошти для того, щоб школи могли закупити засоби індивідуального захисту протягом літнього періоду. Це маски, які будуть щоденно видаватися працівникам навчального закладу. Також має бути резерв масок на випадок, якщо дитина забула взяти маску з дому. Кошти були виділені і на дезінфікуючі засоби для того, щоб можна було організовувати прибирання навчальних закладів. Закуповуються антисептики, які мають обов’язково бути при вході в навчальний заклад, в їдальні, а також дезінфікуючі килимки, тому що ми плануємо відкривати максимально усі входи, які будуть в школах, і запускати дітей через різні входи, а не через один вхід, щоб не створювати скупчення дітей», - розповіла заступниця міського голови й керівниця міського штабу протидії коронавірусу Галина Слічна.

За словами посадовиці мерії, у львівських школах по-різному організовуватимуть навчальний процес, адже все залежить від кількості дітей в навчальному закладі та приміщень. Кожна школа має подати свої пропозиції щодо початку навчальних занять.

«Звичайно, не треба забувати про дистанційне навчання. Логічно буде все-таки залишати елементи дистанційного навчання, можливо, раз на тиждень проводити такі уроки для того, щоб не втрачалося все те, що було напрацьовано, й розвивати це. Я не кажу про дистанційне навчання для початкової школи, бо це буде трішки складно зробити, адже це малі діти і за ними завжди потрібен нагляд, а от для учнів старших класів можна організовувати раз на тиждень дистанційне навчання» — підсумувала Галина Слічна.

Нагадаємо, за словами очільниці міського управління освіти Зоряни Довганик, 1-ше вересня буде в звичному для Львова режимі, проте відмінені лінійки.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах