Є чим пишатись: Львів очолив рейтинг прозорості міст України

Львів очолив рейтинг прозорості міст України. Фото: unsplash.com (умовне)

Львів очолив рейтинг прозорості міст України. Фото: unsplash.com (умовне)

Події
27 серпня 2020 15:38

Серед 39 українських міст саме Львів посів перше місце за результатами проміжного вимірювання прозорості. Читайте найцікавіші новини Львова за сьогодні.

Відповідний рейтинг оприлюднила команда програми «Transparent cities/Прозорі міста», пише пресслужба Львівської міської ради.

«Вітаю колег і мешканців Львова, адже прогрес нашого міста в рейтингу відображає те, як зростає відкритість міської ради. З самого заснування рейтингу в 2017 році Львів був серед лідерів, але багато міст, взявши участь в цьому проекті, щороку піднімають планку. Результат, з яким можна було мати перші місця три роки тому, тепер не дозволяє попасти навіть в ТОП-10. Велику роль зіграв Сектор з питань доброчесності і запобігання корупції, адже там, де зростає прозорість, — корупція зменшується автоматично. А станом на перше півріччя 2020 проміжне вимірювання показало, що Львівська міська рада є найбільш прозорою, відкритою і підзвітною серед 39 міст України!», — зазначив директор КУ Інститут міста Олександр Кобзарев.

Львів очолив рейтинг прозорості міст України. Рейтинг «Transparent cities/Прозорі міста»
Львів очолив рейтинг прозорості міст України. Рейтинг «Transparent cities/Прозорі міста»

«Ми перші. Це означає, що менеджмент Львова є відкритим і зрозумілим. Всі закупівлі, торги, та інші процеси відбуваються публічно і кожен може це перевірити та отримати необхідну інформацію. Чи легко це? Так! Чесними бути легко. Тримаємо правильний курс», - прокоментував лідерство міський голова Андрій Садовий.

Зазначимо, що Трансперенсі Інтернешнл Україна акредитований представник глобального руху Transparency International, що комплексно підходить до розробки та впровадження змін задля зниження рівня корупції. ТІ Україна започаткувала програму «Transparent cities/Прозорі міста» у 2017 році. Її мета — подолати корупцію на місцевому рівні та запровадити найкращі практики прозорості та підзвітності.

Нагадаємо, Український католицький університет у Львові посів перше місце в консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів України 2020 року. Також до трійки найкращих увійшов Львівський торговельно-економічний університет. А п'ятим у рейтингу став Львівський медичний інститут.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах