Пий з-під крану: у Львові обіцяють до кінця року відмовитись від хлорування води

У Львові обіцяють до кінця року відмовитись від хлорування води. Фото: vecherka.tj

У Львові обіцяють до кінця року відмовитись від хлорування води. Фото: vecherka.tj

Події
23 вересня 2020 12:45

До кінця року у Львові обіцяють перестати використовувати хлорку для дезінфекції питної води. Натомість використовуватимуть виключно гіпохлорит натрію.

Як повідомив мер Львова Андрій Садовий в ефірі радіо «Люкс FM», вже сьогодні для Франківського і великої частини Сихівського району воду не хлорують, а до кінця року хлорка повністю відійде в минуле.

«Гіпохлорит натрію — це фактично кухонна сіль. Тому це вже суттєво змінить ситуацію, а в перспективі ми хочемо вийти на рівень, який мають мешканці Берліна чи Відня, де люди п’ють звичайну воду з крана. Адже вся львівська вода є джерельною. Просто вона проходить по нашій мережі і вже не має такого смачного смаку. Тому ми розпочинаємо дуже масштабну модернізацію мереж, використовуючи і німецькі і британські технології. Та до кінця року ми забудемо про хлорку, а це вже великий поступ», — розповідає мер Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, на площі Ринок у Львові встановили питний фонтан. Він є двосекційним і ним можуть користуватися люди з інвалідністю та діти. Також питні фонтани працюють на проспекті Свободи (поруч із пам’ятником Тарасу Шевченку), на вулиці Підвальній, поруч із Пороховою вежею, та на площі Митній.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах