Знай наших: львівський ліцей вчетверте став лідером в Україні за результатами ЗНО

Львівський ліцей вчетверте став лідером в Україні за результатами ЗНО. Фото: Твоє Місто

Львівський ліцей вчетверте став лідером в Україні за результатами ЗНО. Фото: Твоє Місто

Події
23 вересня 2020 14:39

Львівський фізико-математичний ліцей вчетверте поспіль став лідером в Україні серед закладів загальної середньої освіти за підсумками проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року. Відповідний рейтинг традиційно оприлюднив сайт Освіта.ua.

«Заклади освіти в таблиці ранжовано за рейтинговим балом, що розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів і з урахуванням загальної кількості тестів, складених випускниками кожної школи. Четвертий рік незмінним лідером в Україні за результатами зовнішнього незалежного оцінювання випускників залишається Львівський фізико-математичний ліцей», — зазначили укладачі рейтингу.

Та це не єдиний навчальний заклад Львова, який увійшов до цього рейтингу. Зокрема, у рейтинг також потрапили Львівська академічна гімназія, НВК «Школа-гімназія I-III ст. Блаженного Клементія та Андрея Шептицьких», Львівська гімназія «Євшан», Ліцей імені Василя Симоненка, Класична гімназія, Львівська лінгвістична гімназія, Ліцей № 37, Львівська українська гуманітарна гімназія ім. Олени Степанів з поглибленим вивченням українознавства та англійської мови, Львівська гімназія «Престиж» з поглибленим вивченням іноземних мов, Ліцей міжнародних відносин ім. В. Стуса, Ліцей № 93, Ліцей № 8, Ліцей № 81 ім. Петра Сагайдачного, Львівська правнича гімназія, Ліцей № 28, Ліцей № 2.

Нагадаємо, вчителька львівського ліцею «Європейський» Зоряна Тихойко потрапила до рейтингу найкращих педагогів країни.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах