Як його не любити: Львів переміг у трьох номінаціях Kyiv Smart City Forum

Львів переміг у трьох номінаціях Kyiv Smart City Forum. Фото: lviv.travel

Львів переміг у трьох номінаціях Kyiv Smart City Forum. Фото: lviv.travel

Події
09 жовтня 2020 11:10

Львів переміг у трьох номінаціях на щорічному форумі Kyiv Smart City. З-поміж понад 100 міст України саме місто Лева визнали найкращим мобільним, екологічним та архітектурним містом.

Як повідомили в пресслужбі Львівської міської ради, 8 жовтня  Львів представив свої напрацювання у сфері використання розумних технологій на Kyiv Smart City Forum.

Зокрема, переможців визначали за критеріями:

  • «Найкраще мобільне місто» — перевезення, громадський транспорт, каршерінг, розвиток електро- та велоінфраструктури міста;
  • «Найкраще екологічне місто» — впровадження прогресивних еко-технологій, розумне поводження з відходами;
  • «Найкраще архітектурне місто» — успішне впровадження розумних систем в архітектурі та містобудуванні.

«З-поміж ста міст України наше місто визнали: найбільш мобільним – маємо багато нового комфортного громадського транспорту, розвиваємо велоінфраструктуру, найкращим екологічним містом – про компост органічних відходів і будівництво заводу вже знають всі, найкращим архітектурним містом – ми бережемо нашу архітектурну спадщину і розвиваємо нові проекти. Дякуємо колегам за визнання! Окремий респект нашому Управління ІТ – без їхньої роботи цих перемог не було б. Львів – найкращий. Але й багато роботи ще попереду! Продовжуємо позитивні зміни», – написав міський голова Андрій Садовий.

Зазначимо, Kyiv Smart City Forum — одна з головних подій Східної Європи, присвячена популяризації smart city-технологій та впровадженню інноваційних рішень у містах. Форум присвячений популяризації впровадження інноваційних рішень у містах.

Нагадаємо, проекти двох львівських громадських просторів стали переможцями Першої національної премії з ландшафтної архітектури та садового дизайну.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах