"У батьків свої плани": мер Львова запропонував оголосити канікули у школах пізніше

Мер Львова запропонував оголосити канікули у школах пізніше. Фото: Львівська міськрада.

Мер Львова запропонував оголосити канікули у школах пізніше. Фото: Львівська міськрада.

Події
13 жовтня 2020 10:51

Міський голова Львова Андрій Садовий запропонував оголосити канікули у школах міста. Мер хоче, аби канікули почалися з понеділка, 19 жовтня, а не з 15 жовтня, як це запропонувало Міністерство освіти. Садовий мотивує це тим, що батькам треба час, щоб прилаштувати дітей. Читайте всі новини Львова.

За словами мера Львова, міський штаб постійно моніторить та аналізує ситуацію в місті щодо кількості інфікованих коронавірусом і відстежує епідеміологічну ситуацію. Однак рішення приймає обласна комісія з надзвичайних ситуацій, рішення якої є обов’язковими до виконання.

«Звертаюсь до Львівської обласної комісії з питань ТЕБ і НС. Зрозумійте, що у батьків були свої плани на період навчань. Не так легко швидко знайти, чим зайняти дитину, і щоб вона була в безпеці. Тому я закликаю розпочати осінні канікули у школах Львова та області принаймні з 19 жовтня, якщо вже цього вимагає ситуація», – заявив Андрій Садовий.

Обласна комісія з питань ТЕБ і НС засідатиме сьогодні, 13 жовтня, тоді й вирішать, чи відправляти школярів Львівщини у дострокові канікули.

Нагадаємо, Міністерство освіти 12 жовтня рекомендувало перевести школи на осінні канікули з 15 до 30 жовтня через стрімкий ріст кількості хворих на коронавірус. Також МОН рекомендувало запровадити дистанційне навчання з 15 жовтня до 15 листопада в закладах вищої, фахової передвищої, професійно-технічної освіти.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах