Covid-19: ще дві львівські лікарні прийматимуть інфікованих

Ще дві лікарні почнуть приймати пацієнтів із Covid-19. Фото: qalanews.com

Ще дві лікарні почнуть приймати пацієнтів із Covid-19. Фото: qalanews.com

Події
27 жовтня 2020 17:27

У середу, 28 жовтня, ще дві лікарні почнуть приймати пацієнтів із Covid-19. Йдеться про 5 міську клінічну лікарню у Львові та Перемишлянську ЦРЛ.

Як повідомив директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис, на базі Перемишлянської центральної районної лікарні додатково розгорнули 80 ліжок. Ця лікарня внесена до переліку, і з нею мережа становитиме 2975 ліжок. У 5 міській клінічній лікарні завершили роботу із облаштування кисневою мережею та є додаткових 80 ліжок, 60 з яких обладнанні кисневими точками.

Станом 27 жовтня на стаціонарному лікуванні на Львівщині перебуває 1,6 тисяч пацієнтів з коронавірусною хворобою. З них 138 в реанімаційних відділеннях, 39 – на апаратах ШВЛ.

«Найбільш завантаженими є Лікарня швидкої медичної допомоги – 238 пацієнтів, 173 пацієнти – у Львівській обласній інфекційній лікарні, 194 – у Львівському обласному госпіталі ветеранів воєн та репресованих у Винниках, 167 – у Центрі легеневого здоров’я», – додав Орест Чемерис.

Нагадаємо, уряд залишив Львівщину у «помаранчевій» зоні ще на тиждень. На жаль, у області є район, де оголосили червоний рівень епідеміологічної небезпеки. 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах