Ґвалтував неповнолітню доньку: на Львівщині судили 50-річного чоловіка

На Дьвівщині суд ув'язнив батька, який ґвалтував неповнолітню доньку. Фото: pexels.com

На Дьвівщині суд ув'язнив батька, який ґвалтував неповнолітню доньку. Фото: pexels.com

Події
28 жовтня 2020 09:42

Кам’янка-Бузький районний суд виніс вирок 50-річному чоловіку, який ґвалтував власну неповнолітню доньку. Матері дівчинки він має заплатити 300 тис. грн моральної компенсації на користь дитини.

50-річного мешканця Радехівського району Ігоря Р. затримали за підозрою у зґвалтуванні 13-річної доньки у грудні 2019 року. Чоловіка одразу взяли під варту до винесення вироку.

Як повідомляє zaxid.net, на судовому засіданні 21 жовтня 2020 року донька Ігоря Р. розповіла про те, що батько двічі ґвалтував її вдома. Один з таких випадків трапився влітку 2019 року. Дівчинка гуляла з друзями на вулиці, коли її покликав додому тато. За її словами, він наказав їй піти у ванну і повністю роздягнутися. Після цього він теж оголився та почав її ґвалтувати. Другий випадок стався в грудні того ж року. Батько попросив доньку лягти біля нього в ліжко, де він зняв з неї білизну. Дівчинка утекла в кімнату до брата, однак батько у нецензурній формі наказав їй повернутись в ліжко, де продовжив вчиняти до неї сексуальне насилля.

Щоразу чоловік наказував доньці нікому нічого не розповідати. Однак за деякий час дівчинка розповіла все своїм шкільним друзям, а ті переказали батькам. Згодом про насилля дізналися у школі, і директорка навчального закладу розповіла про все матері дитини, а та написала заяву у поліцію.

Під час слідчо-оперативного експерименту у будинку сім'ї Ігоря Р. батько дівчинки показав поліцейським, де і як ґвалтував доньку. У суді чоловік також визнав свою провину, однак заявив, що перебував у нетверезому стані і погано пам’ятає деталі. Єдине, що він пояснив – те, що він проникав у тіло доньки лише пальцями.

Суддя Тарас Котормус, який розглядав цю справу, взяв до уваги щире каяття Ігоря Р. Однак він також зважив на те, що чоловік був нетверезим, коли вчиняв злочин щодо неповнолітньої доньки, а це вважається обтяжуючою обставиною. Відтак суд визнав чоловіка винним у зґвалтуванні доньки і призначив йому 9 років позбавлення волі. Цей термін Ігорю Р. будуть рахувати з дня затримання 24 грудня 2019 року.

Матір дівчинки подала проти Ігоря Р. до суду цивільний позов, у якому попросила відшкодувати дитині 300 тис. грн моральної компенсації. Суд повністю задовольнив цей позов.

Цей вирок суду ще не набрав законної сили, бо не пройшло 30 днів з моменту його проголошення.

Нагадаємо, на Львівщині взяли під варту чоловіка, якого підозрюють у ґвалтуванні родичів.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах