Довгі вихідні — тричі: скільки відпочиватимемо на новорічні свята в Україні

Скільки відпочиватимемо на новорічні свята в Україні. Фото: unsplash.com (умовне)

Скільки відпочиватимемо на новорічні свята в Україні. Фото: unsplash.com (умовне)

Події
10 грудня 2020 17:47

Все навколо поступово поринає в святкову атмосферу, адже зовсім скоро в Україні відзначатимуть найочікуваніші свята – Новий рік та Різдво. Стало відомо, скільки відпочиватимуть українці на новорічні свята 2021. Читайте всі новини Львова за сьогодні.

Так, перший вихідний українці матимуть ще цього місяця, а саме 25 грудня – на католицьке Різдво, яке з 2017 року в Україні є офіційним вихідним.

Щодо Нового року, то 31 грудня випадає на четвер і цей день буде робочим. Проте, за рекомендаціями Кабміну, час роботи повинні скоротити на 1 годину. А от перший день 2021 року, 1 січня, випадає на п'ятницю. Це державне свято й офіційний вихідний день. 2 та 3 січня і так випадають на суботу та неділю, тож українці зможуть безтурботно поринути у святкування аж на три дні поспіль.

На Різдвяні свята 2021 року на українців традиційно чекають вихідні. Так, 7 січня випадає на четвер, а 8 – на п’ятницю. Та ці дні будуть неробочими. Таким чином буде 4 вихідних поспіль – з 7 по 10 число. Однак за п’ятницю доведеться відпрацювати в суботу, 16 січня.

Загалом у січні 2021 року в Україні буде офіційно 12 вихідних і 19 робочих днів.

Нагадаємо, наступний 2021 буде роком Білого Металевого Бика. Китайці вірять, що знак, який керує роком, впливає на долі людей. Бик рішучий, працьовитий і цінує традиції. Метал дає йому залізну волю, а білий колір – впевненість у собі.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах