Не прослужив і трьох років: Львівський перинатальний центр закриють

Львівський перинатальний центр закриють. Фото: zik.ua

Львівський перинатальний центр закриють. Фото: zik.ua

Події
11 грудня 2020 10:26

У січні 2021 року Львівський перинатальний центр закриють на два тижні. Тут проводитимуть ремонт системи електропостачання. Відповідний наказ видав департамент охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації. Читайте всі новини Львова за сьогодні.

«Згідно з наказом департаменту охорони здоров’я №917 від 10.12.20 «Про зміну порядку госпіталізації вагітних і роділь» Львівський перинатальний центр не буде приймати вагітних та роділь з 9:00 11.01.21 до 9:00 25.01.21 у зв'язку з проведенням планових ремонтних робіт системи електропостачання» – повідомили на сторінці медичного закладу сьогодні, 11 грудня.

Так, в цей час вагітних та роділь зі Львова, а також вагітних та роділь із загрозою передчасних пологів зі Львова та області прийматиме 3-я міська клінічна лікарня Львова. А вагітним та роділлям з екстрагенітальною патологією та імуноконфліктною вагітністю допомагатимуть в Пологовому клінічному будинку №1 міста Львова.

За даними Zaxid.net, у перинатальному центрі проводитимуть роботи зі заміни трансформаторів. Тож приміщення лікарні буде повністю знеструмлене, відповідно пацієнток не зможуть приймати.

«Це планові роботи на виконання вимог «Львівобленерго» щодо поточних ремонтних робіт системи електропостачання. Ми відтерміновували, але у такий період мусимо закритися, бо вже нема куди далі відтягувати», – розповіла директорка перинатального центру Марія Малачинська.

Прийом пацієнток припинять вранці 11 січня. Лікарня повністю припинить працювати, коли усіх випишуть додому. Знову почати приймати вагітних та роділь обіцяють 25 січня 2021 року.

Нагадаємо, що Львівський обласний перинатальний центр працює лише трохи більше двох років. Відкрив його у квітні 2018 року тодішній Президент України Петро Порошенко. Втім, навіть після відкриття він деякий час не працював, бо ще не був готовий приймати породіль. А в травні того ж року перинатальний центр став епіцентром скандалу – через вузькі двері звільнили чотирьох лікарів.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах