Зроби запас: з 8 січня в українських супермаркетах заборонять продаж низки товарів

З 8 січня в українських супермаркетах заборонять продаж низки товарів. Фото: salesforce.com (умовне)

З 8 січня в українських супермаркетах заборонять продаж низки товарів. Фото: salesforce.com (умовне)

Події
04 сiчня 17:25

Впродовж січневого локдауну в супермаркетах України заборонять продаж низки товарів – побутової хімії, одягу, преси та інших товарів повсякденного вжитку.

В Американській торговельній палаті таку заборону вже назвали обмеженням прав споживачів. Про це йдеться у повідомленні на сайті Американської торговельної палати в Україні.

Відтак, уряд запровадить посилений карантин з 8 по 24 січня 2021 року. Протягом цього періоду буде заборонена торгівля будь-якими товарами, окрім продуктів харчування, лікарських засобів та виробів медичного призначення, засобів гігієни та зв’язку, а також кормів, ветеринарних препаратів, насіння, засобів захисту рослин. Інші товари можна буде замовити лише з адресною доставкою.

У Палаті пояснюють, що таким чином, «навіть в супермаркетах буде заборонено продавати значну частину товарів повсякденного вжитку: побутову хімію та інструменти, одяг, пресу, лампочки, батарейки, дитячі товари для навчання».

Для виконання постанови Кабміну супермаркети будуть змушені або закривати відповідні відділи на території, або забороняти продаж під час розрахунку на касі.

«На думку компаній-членів Палати, таке рішення не лише є прямим обмеженням прав споживачів у придбанні необхідної продукції, але й потенційно призводитиме до виникнення конфліктних ситуацій в магазинах», – коментують вимоги в Американській торгівельній палаті в Україні.

Через те, що споживач має рівний доступ до всіх товарів у торговельному залі, обмеження продажу у Палаті називають нелогічним та вказують на можливі додаткові збитки від такої норми та невдоволення споживачів.

Що ще буде заборонено під час локдауну в Україні та як курсуватиме транспорт, читайте за посиланням.  

Доповнено: у Міністерстві охорони здоров'я розповіли, що і як продаватимуть під час локдауну в Україні.

Читайте всі новини у нашому каналі Tеlеgrаm, додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах