Колись Коровіна, а тепер Львів: які прізвища змінили львів'яни у 2020 році

Минулого року у Львові зареєстрували 703 зміни імені та прізвища. Фото: freepik.com

Минулого року у Львові зареєстрували 703 зміни імені та прізвища. Фото: freepik.com

Події
18 сiчня 18:04

Минулого року у Львові зареєстрували 703 зміни імені та прізвища. Відколи це стало популярнішим, люди змінюють прізвища навіть по кілька разів. Читайте всі новини Львова за сьогодні.

Як повідомила Тvoemisto.tv головна спеціалістка відділу Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Львові Оксана Вендиш, змінювали прізвища Чмир, Коровіна, Тимошенко, Капітан, Чайка. Замість них люди обирали Туз, Ахметова, Зайцева, Квітка, Поважна, Львів.

«З яких прізвищ і на які львів’яни «переходили», а також причини своїх вчинків є конфіденційною інформацією. Але таких стає дедалі більше. Крім цього, є непоодинокі випадки повторної зміни прізвища. Це не заборонено. Здебільшого заміни трапляються через необдумані вчинки – тобто обране нове прізвище все ж людям не підходить і вони знову їх змінюють», – зазначила Оксана Вендиш.

Вартість послуги (державне мито) за зміну імені та прізвища становить 5,10 гривень. Ціна на повторну зміну імені уже вища – 51 гривня.

Термін виконання такого замовлення сягає від трьох місяців до пів року. Змінити прізвище, ім'я та по-батькові дозволяється з 16 років.

Нагадаємо, якими іменами найчастіше називали новонароджених у Львові та області, а також про рідкісні імена малюків з початку 2020 року.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах