Вакцинація від коронавірусу: мер Львова розповів про готовність міста

Вакцинація від коронавірусу: мер Львова розповів про готовність міста. Фото: unsplash.com.

Вакцинація від коронавірусу: мер Львова розповів про готовність міста. Фото: unsplash.com.

Події
22 лютого 13:09

Міський голова Львова Андрій Садовий розповів про підготовку міста до вакцинації від коронавірусу. За його словами, Львів вже готовий, але вакцинацію розпочнуть не раніше квітня. Про це Садовий повідомив під час ранкового ефіру на радіо «Люкс FM».

Як заявив мер Львова, першими будуть вакцинувати медиків, а опісля — інших мешканців у порядку черги.

«Якщо оцінювати реальну ситуацію, то вакцинація для мешканців можлива десь орієнтовно у квітні-травні. Все залежить від того, як оперативно буде поступати вакцина та якою вона буде. Ця перша вакцина, яку зараз привезуть в Україну, буде використана для медиків, які працюють із пацієнтами з коронавірусом. У Львові вже визначені місця вакцинації та відповідні бригади, які пройшли навчання в Києві. Зараз трошки брак інформації в інформаційному просторі щодо деталей вакцинації, однак нам просто треба дочекатись вакцини. Місто Львів зі своєї сторони до цього процесу готове", — наголосив Андрій Садовий.

За його словами, в Ізраїлі більшість людей пройшли вакцинацію і добре себе почувають.

"Особисто я ще маю антитіла, адже тільки в грудні перехворів. Думаю, що якраз, коли дійде до мене черга вакцинуватись, це треба буде зробити. Такі нові реалії. Можна бути скептиком, але якщо ти хочеш безпечно жити, то треба пройти цей процес", — додав Садовий.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах