Записуйся: львівським підліткам проведуть заняття із сексуальної грамотності

Записуйся: львівським підліткам проведуть заняття із сексуальної грамотності. Фото: unsplash.

Записуйся: львівським підліткам проведуть заняття із сексуальної грамотності. Фото: unsplash.

Події
04 березня 15:02

У Львові проведуть заняття для підлітків із сексуальної грамотності. Тему розглянуть під час проєкту «З підлітками про Все!», який організовує Львівський міський центр соціальних служб «Між нами». Про це повідомили організатори проєкту.

Тренінговий проєкт передбачає 11 занять для підлітків, віком 13−17 років, що скерований на обговорення актуальних для них тем. Так, під час занять із підлітками говоритимуть про емоційну компетентність, майндфулнес, управління агресією, здорову конкуренцію, фінансову грамотність, сексуальна грамотність, обдарованість, розвиток творчих здібностей і талантів.

Записуйся: львівським підліткам проведуть заняття із сексуальної грамотності фото

​Проект триватиме з березня до травня, заняття проводяться щочетверга о 16:30 у приміщені «МолоДвіж Центр. Львів» (вулиця Чайковського, 31)ф.

Тренінгова група відкрита впродовж усього проекту, тож можна долучатись до будь-якого заняття, але кількість місць обмежена, тому попередньо обов’язково потрібно зателефонувати й домовитися (068 554 04 84, Софія).

Нагадаємо, львівських школярів запрошують досліджувати світ на курсах Lviv Open Lab. У просторі інноваційної освіти на Сихові функціонують курси, що дозволять дітям опанувати нові незвичайні навички у позашкільний час. 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах