Львівський лікар заявив про новий вид ускладнень після коронавірусу

Львівський лікар заявив про новий вид ускладнень після коронавірусу. Фото: Львівська міська рада (умовне).

Львівський лікар заявив про новий вид ускладнень після коронавірусу. Фото: Львівська міська рада (умовне).

Події
16 березня 17:11

Львівський лікар заявив про новий вид ускладнень після коронавірусу. За останні три тижні на операційний стіл з масивною кровотечею потрапили троє пацієнтів. Усі вони лікувалися від коронавірусної інфекції. Читайте всі новини Львова.

Не забудьте підписатися на канал Lviv.vgorode.ua в Telegram.

Як пише Zaxid.net до однієї з ковідних лікарень нещодавно привезли чоловіка, який скаржився на біль у животі та мав підвищену температуру тіла. Лікарі запідозріли у пацієнта апендицит. Та обстеження на комп’ютерному томографі показало, що у чоловіка в заочеревинному просторі скупчилася рідина. Під час оперативного втручання хірурги виявили гігантську гематому, багато масивних згустків крові без явних ознак ушкодження якоїсь судини. За словами хірургів, вилилося приблизно 1,5 літра крові, хоч явно ушкодженої судини не було.

«Ці масивні згустки крові організм самостійно не може розсмоктати, їх слід було терміново забрати. Без операції вони могли інфікуватися і призвести до важких гнійних ускладнень і сепсису (зараження крові)», – пояснив завідувач першого хірургічного відділення лікарні Гнат Герич.

За його словами, пацієнт під час лікування коронавірусу отримував антикоагулянти (препарати для розрідження крові), що ймовірно призвело до виникнення кровотечі.

«Це важка ситуація. З одного боку хворому слід давати препарати, що розріджують кров, бо без них можуть утворитися тромби і виникнути тромбоемболічні ускладнення, що загрожують життю, з іншого – вони ж можуть спровокувати масивні кровотечі, які також є загрозливими для життя хворого», – зазначив Гнат Герич.

За його словами, за останні півроку такого виду кровотеч не було, а лише за останні 20 днів на операційний стіл потрапило вже троє пацієнтів з кровотечами, які лікувалися від коронавірусу. Гнат Герич назвав їх  «новим видом ускладнень».

Нагадаємо, раніше Гнат Герич повідомляв про утворення тромбів, які виникають як ускладнення коронавірусної хвороби.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах