Покращення: у Львові планують збудувати сучасний центр матері і дитини

У Львові планують збудувати сучасний центр матері і дитини. Фото: pexels.com (умовне)

У Львові планують збудувати сучасний центр матері і дитини. Фото: pexels.com (умовне)

Події
15 квiтня 10:27

У Львові хочуть збудувати сучасний Центр матері і дитини. Новий медзаклад має з’явитись поряд з Лікарнею швидкої медичної допомоги. Про це повідомив секретар Львівської міської ради Маркіян Лопачак.

Не забудьте підписатися на канал Lviv.vgorode.ua в Telegram.

«Цей центр буде єдиною та унікальною установою в Західній Україні. Надаватиме високоспеціалізовану медичну допомогу дітям з вродженими вадами, дітям, народженим раніше терміну, та матерям з екстрагенітальними патологіями. Матиме сучасне пологове відділення, неонатологію, малюкову кардіохірургію та антинатальну хірургію», - йдеться в повідомленні.

Новий центр обіцяють збудувати в найближчі два роки. Інвестором хоче стати успішний в Україні та США підприємець, українець за походженням.

За словами Маркіяна Лопачака, єдини, що потрібно від Львівської міської ради – це згода на це будівництво поряд з Лікарнею швидкої медичної допомоги. Відповідну ухвалу депутатський корпус розгляне на сесії 22 квітня.

Нагадаємо, у міській дитячій лікарні Львова відкрили Центр психічного здоров’я. Тут фахівці надаватимуть комплексну медичну й психологічну допомогу.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах