Не ходи дарма: як працюватимуть львівські ЦНАПи у святкові дні

Як працюватимуть львівські ЦНАПи у святкові дні. Фото: Львівська міська рада

Як працюватимуть львівські ЦНАПи у святкові дні. Фото: Львівська міська рада

Події
29 квiтня 14:28

У святкові дні, 3, 4 та 10 травня, Центри надання адміністративних послуг, як і всі державні установи, матимуть вихідні дні. А 30 квітня офіси працюватимуть з 09:00 до 16:00. Про це повідомили в департаменті адміністративних послуг Львівської міської ради.

Не забудьте підписатися на канал Lviv.vgorode.ua в Telegram.

В усі інші дні ЦНАПи працюватимуть за звичним графіком: понеділок, вівторок, четвер з 9:00 до 18:00, у середу з 9:00 до 20:00, а у п’ятницю та суботу – з 9:00 до 16:00. Прийом лише за попереднім записом.

Не ходи дарма: як працюватимуть львівські ЦНАПи у святкові дні фото

Зазначимо, ЦНАПи у Львівській територіальній громаді працюють за такими адресами: пл. Ринок, 1 (бічний вхід), пр. Червоної Калини, 72а, вул. К. Левицького, 67, вул. М. Хвильового, 14а, вул. І. Виговського, 32, вул. Г. Чупринки, 85, вул. Т. Шевченка, 374, смт. Рудно – вул. Грушевського, 55,  смт. Брюховичі – вул. Івасюка, 2а,  м. Винники – вул. Галицька, 12, с. Лисиничі – вул. Шевченка, 48, с. Зашків – вул. Є.Коновальця 110А.

Нагадаємо, у Центрах надання адміністративних послуг та офісах Львівської територіальної громади запровадять нові комплексні послуги.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах