Назвуть Юрчиком: львівські медики розповіли про стан здоров'я підкинутого хлопчика

Львівські медики розповіли про стан здоров'я підкинутого хлопчика. Фото: unsplash.com (умовне)

Львівські медики розповіли про стан здоров'я підкинутого хлопчика. Фото: unsplash.com (умовне)

Події
12 травня 10:57

Медики розповіли про стан хлопчика, якого в ніч із суботи на неділю підкинули у «Вікно життя» у львівській дитячій лікарні на вулиці Орлика. Немовля доношене, зараз його лікують від жовтяниці, а тоді – передадуть на усиновлення, пише Zaxid.net.

Не забудьте підписатися на канал Lviv.vgorode.ua в Telegram.

Малюкові вже навіть підібрали ім’я – його планують назвати Юрчиком, адже він народився напередодні дня Юрія. Про це стало відомо із записки, яку знайшли у згорточку з дитиною. У ній мати вказала, що хлопчик народився 4 травня, а також вибачилась та попросила, щоб малюку надали хорошу сім'ю.

«Дитинка була дуже охайна, в чистенькому одязі, в конвертику, тепленький, не переохолоджений, за ним гарно доглядали, нема якихось елементів висипань, попрілостей, хороший догляд був за дитинкою. Батьки подбали, предмети догляду передали, підгузники, вологі серветки, пелюшки, досить гарно підготовлено», — розповіла анестезіологиня відділення інтенсивної терапії новонароджених Катерина Свідняк.

За результати обстежень лікарів, хлопчик доношений і має гарний апетит. Він потрапив до лікарні із вагою 3 кілограми 420 грамів та зростом 52 сантиметри. Зараз у дитини жовтяниця новонароджених. У лікарні про малюка піклуватимуться кілька тижнів.

«Зазвичай такі діти до місяця в нас перебувають, вони проходять повне обстеження, в тому числі і генетичне, виробляються на них документи, свідоцтво про народження і після цього ми їх переводимо в будинки дитини», — розповів головний лікар міської дитячої лікарні Дмитро Квіт.

Зазначимо, «Вікно життя» у міській дитячій лікарні діє з березня 2017 року. За чотири роки існування це вже шоста дитина, яку тут залишили – тут зберегли життя трьом дівчаткам та трьом хлопчикам. Усіх попередніх малюків, яких підкинули, усиновили.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах