Що працюватиме: з 18 жовтня Львів житиме за новими карантинними правилами

Що працюватиме: з 18 жовтня Львів житиме за новими карантинними правилами. Фото: Юрій Богун.

Що працюватиме: з 18 жовтня Львів житиме за новими карантинними правилами. Фото: Юрій Богун.

Події
18 жовтня 2021 10:42

Через погіршення епідситуації у Львові міська комісія з надзвичайних ситуацій прийняла рішення про нові обмеження, які стосуються усіх сфер життя. Нові правила набудуть чинності з понеділка, 18 жовтня. Читайте всі новини Львова

Освіта

За словами міського голови Львова Андрія Садового, з понеділка 18 жовтня усі школярі йдуть на двотижневі канікули до 1 листопада. Також це стосується позашкілля та дозвілля. Тобто народні доми, дитячі клуби, музичні школи, спортивні секції, художні гуртки не працюватимуть. Бібліотеки працюватимуть лише на видачу книг.

Культура

З 18 жовтня у Львові заборонено проводити масові заходи окрім тих, де організатори та учасники мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 год до заходу. Театри, кінотеатри, музеї та галереї, філармонія, органний зал працюють лише для відвідувачів, які мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест. Кількість відвідувачів – не більше 50% від загальної кількості місць.

Торгівля

Промислові, продовольчі ринки і магазини, торгові центри, перукарні та салони краси: можуть працювати лише вакциновані працівники або з негативним ПЛР-тестом, а також із дотриманням маскового режиму та не більше 50% заповнення торгових площ.

Ресторани, кав'ярні, паби

З понеділка, 18 жовтня, закладам громадського харчування у Львові дозволено працювати лише до 23:00, але є певні вимоги. Так, вони зобов'язані працювати лише за умови 100% вакцинації або ПЛР-тестів у працівників при заповненні не більше 50% (до чотирьох людей за столиком).

"Якщо за два тижні ситуація із захворюванням не стабілізується, то з 1 листопада заклади зможуть відвідувати лише вакциновані або з наявним ПЛР-тестом", – зазначив Андрій Садовий.

Спортзали

З 18 жовтня спортзали, фітнесцентри та басейни зожуть відвідувати лише вакциновані або з негативним ПЛР-тестом. Усі працівники повинні бути вакциновані. Заповненість – не більше 50%.

Готелі та хостели

Можуть працювати лише за умови наявності у всіх працівників сертифікату про вакцинацію або негативного ПЛР-тесту.

«Складні часи потребують оперативних і непростих рішень. Прошу уважно прочитати цей текст і зрозуміти його, без придумувань та перекручень. Із 18 жовтня Львів житиме за новими карантинними правилами. Бережіть себе та рідних», – зазначив мер Львова.

Нагадаємо, що з 21 жовтня «Укрзалізниця» не пускатиме на поїзди пасажирів без щеплення або негативного тесту на коронавірус.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах