Як навчатимуться учні 1-4 класів у Львові – вирішуватимуть директори шкіл

Як навчатимуться учні 1-4 класів у Львові – вирішуватимуть директори шкіл

Як навчатимуться учні 1-4 класів у Львові – вирішуватимуть директори шкіл Фото: glavcom.ua (ілюстративне)

Події
24 сiчня 16:54

У Львові спостерігається збільшення кількості хворих на коронавірусну інфекцію дітей. Львівських старшокласників уже перевели на дистанційне навчання. Що стосується учнів 1-4 класів, то рішення щодо їхнього онлайн-навчання залишили за керівниками освітніх закладів.

За словами керуючої справами виконавчого комітету Львівської міської ради Наталії Алєксєєвої, наразі дуже велика кількість хворих дітей, сьогодні близько 12 тисяч учнів 1-4 класів відсутні в школі.

«Ми рекомендуємо керівникам закладів освіти самостійно приймати рішення про перехід на дистанційне навчання учнів молодших класів (учні 5-11 класів відсьогодні вже навчаються дистанційно), виходячи з аналізу ситуації, що є актуальною в кожній окремій школі», – наголосила Наталія Алєксєєва.

До слова, у міську дитячу клінічну лікарню Першого територіального медичного об’єднання Львова госпіталізували 56 дітей: у 44 із них підтверджений коронавірус, у інших – підозра на цю недугу. Стан госпіталізованих діток середньої важкості. Одна дитина перебуває в реанімації, ще одна – кисневозалежна.

Нагадаємо, від сьогодні, 24 січня, учні 5-11 класів шкіл Львівської територіальної громади навчаються онлайн.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах