Львів'ян просять допомогти українським військовим хлібом і випічкою. facebook.com/Рецепти файних господинь/Ірина Масленікова
Львівським волонтерам, які відправляють їжу на фронт, критично бракує хліба та випічки. Волонтери Гуманітарного штабу допомоги населенню та військовим, який діє у Львівському палаці мистецтв на вулиці Коперника, 17, просять львів’ян допомогти.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
Як повідомляють у штабі, окрім продуктів харчування, також є потреба у побутовій хімії та господарських предметах. Потрібні засоби для миття туалетів, господарське мило, дитяче тверде мило, піна для гоління, пральні порошки в малих упаковках, пакети для сміття, будівельні мішки та рукавиці, швабри, віники, сміттярки.
З усіма питаннями та уточненнями звертайтесь за телефоном 0989416236.
Додамо, штаб працює цілодобово – приймає і видає допомогу переселенцям та військовим, а також координує роботу волонтерів.
Нагадаємо, що волонтери з досвідом допомоги військовим розповіли львів'янам про те, як правильно зібрати продукти та речі, враховуючи досвід та побажання бійців.
Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.