Троє жінок та двоє дітей постраждали в ДТП у Яворові Фото: lv.npu.gov.ua
Напередодні, 25 квітня, близько 15:30 на вулиці Маковея у Яворові зіштовхнулись два автомобілі. Внаслідок інциденту постраждали троє жінок та двоє дітей, усіх доставили до лікарні.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
Як повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області, водій мікроавтобуса «Opel Vivaro», 45-річний житель Новояворівська, здійснив зіткнення з автомобілем «Skoda Superb» під керуванням 30-річного місцевого мешканця.
Внаслідок ДТП п’ятеро пасажирів мікроавтобуса отримали тілесні ушкодження: 7-річний хлопчик, 17-річна дівчина та три жінки, віком 20, 43 і 59 років – усі мешканці Новояворівська. Потерпілих доставили до медичного закладу.
За фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Винуватцю ДТП загрожує до 3 років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на аналогічний термін.
Правоохоронці встановлюють усі обставини події.
Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.