Черги на заправках: яка ситуація з пальним на Львівщині

Черги на заправках: яка ситуація з пальним на Львівщині

Черги на заправках: яка ситуація з пальним на Львівщині Фото: Getty Images

Події
04 травня 2022 10:09

Незважаючи на черги, які вже кілька днів спостерігаються на автозаправних станціях Львівщини, ситуація з пальним в області є стабільною. Об’єкти критичної інфраструктури забезпечені пальним повністю.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь щоб бути в курсі найважливішої інформації. 

Як повідомив заступник голови Львівської обласної військової адміністрації Юрій Бучко, здебільшого АЗС перепрофілювалися на безготівковий рахунок, тобто продають пальне по талонах. Юридичні особи працюють за договорами з АЗС, закупляють картки і отримують пальне у потрібній кількості.

 Також повністю забезпечені пальним об’єкти критичної інфраструктури. Щодо черг на АЗС, то вони виникають через те, що водії розраховуються готівкою.

За словами Юрія Бучко, наразі є певні проблеми з логістикою через те, що прямі поставки у зв’язку з бойовими діями порушені, зараз нафтобази перепрофільовуються на поставки з Європи.

«У  зв'язку з бойовими діями порушені прямі поставки пального, зокрема не має поставки з Кременчуцького заводу. Але зараз трейдерами напрацьовуються механізми постачання з країн Європи і дефіцит, який є на певних АЗС вирішиться найближчими днями. Окрім того, ЛОВА спільно з Урядом та польськими колегами домовились про проїзд транспортних засобів, які перевозять пальне через кордон поза чергою», – додав він.

Щодо вартості пального, то ціни зросли з декількох причин, зокрема, зменшення кількості поставок та довший маршрут довезення. Вартість пального на АЗС регулюється постановою уряду, де вказана допустима сума націнки і відповідно кінцева готівкова ціна. Дрібний гурт регулюють самі АЗС.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах