На ремонт укриттів у львівських школах виділили 48,5 мільйона

На ремонт укриттів у львівських школах виділили 48,5 мільйона

На ремонт укриттів у львівських школах виділили 48,5 мільйона Фото: Getty Images

Події
21 липня 2022 07:17

Перед початком нового навчального року у львівських школах проводять ремонт укриттів. З міського бюджету Львова для цього виділили 48,5 мільйона гривень.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь щоб бути в курсі найважливішої інформації. 

«У червні всі школи перевірили з точки зору безпеки. Було чітко визначено, які роботи потрібно провести до вересня. 84% шкіл мають укриття і ми робимо все, щоб всі вони були в належному стані. Станом на сьогодні з міського бюджету на такі роботи скеровано 48,5 млн грн. Ті школи, які не мають укриттів, будуть користуватись укриттями, що є поряд з навчальним закладом», – розповів керівник департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Євген Бойко.

Зазначимо, що будь-які збори грошей у школах є забороненими. З 2020 року діє наказ «Про заборону примусового збору коштів у закладах освіти», згідно з яким працівникам закладів освіти категорично заборонено незаконний збір коштів та матеріальних цінностей.

Як альтернативу пропонують здійснювати прийом благодійних внесків виключно на добровільній основі шляхом перерахування їх на реєстраційні рахунки закладів освіти з обов’язковим оформленням відповідної документації та відображенням в бухгалтерському обліку.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах