У Львівському органному залі влаштують світло-музичне шоу під звуки симфонічного оркестру

У Львівському органному залі влаштують світло-музичне шоу під звуки симфонічного оркестру

У Львівському органному залі влаштують світло-музичне шоу під звуки симфонічного оркестру Фото: city-adm

Події
25 вересня 2022 14:24
Автор: Юрій Богун

28 вересня музиканти Львівського будинку органної та камерної музики запрошують зануритись у віртуальну реальність, не використовуючи при цьому купу дорогих девайсів.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

На сцені виступатиме Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії, а в залі зі світлом «чаклуватиме» віджей Євген Червоний.

На концерті «Пер Ґюнт. Симфонічне відеошоу» оркестранти гратимуть відому на весь світ музику Едварда Гріга до драми Генріка Ібсена «Пер Ґюнт». Створена для театральної постановки, зовсім скоро вона набула значення самостійного музичного твору. Гріг дуже любив твір норвезького письменника, і розумів усю його глибину. Тому у своїй музиці показує багатство поетичних граней глибокого, насиченого соціальними і філософськими узагальненнями твору Ібсена.

«Пер Гюнт» Гріга отримав визнання у вигляді двох оркестрових сюїт. Цього вечора їх виконуватимуть учасники Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії, який знайшов свій прихисток у Львові після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Керуватиме оркестром дириґент, композитор, директор Львівського органного залу Іван Остапович.

Під час гри музикантів на сцені, у залі будуть проектуватися різноманітні відеоефекти з використанням кольорів та світла. За пультом – віджей Євген Червоний, учасник команди Органного залу.

Поєднання звуків та зображень допоможе глядачам якомога краще зануритись у фантастичну атмосферу норвезьких лісів, познайомитись з тролями й їхнім королем та пройти життєвий шлях разом із героєм пʼєси – Пером Ґюнтом.

Для відвідування подій Львівського органного залу прохання мати з собою документ, що посвідчує особу. У разі оголошення повітряної тривоги концерт буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах