У Львові виготовляють окопні свічки Фото: city-adm.lviv.ua
У Центрі соціальної підтримки осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та внутрішньо переміщених осіб, що на вул. Угорській, 2, запрацювала невеличка свічкарня. Про це повідомили у Львівській міській раді.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
Майстерню з виготовлення свічок організували працівники установи: там вони виготовлятимуть окопні свічки для наших захисників.
Перший пакунок з окопними свічками вже сформували. Днями він вирушить до наших захисників і захисниць. Проте працівники центру не мають наміру зупинятися. Вони запевняють, що свічкарня працюватиме на постійній основі – аж до перемоги.
Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.