У Львові підвищили тарифи на тепло і гарячу воду, коли почнуть діяти

У Львові підвищили тарифи на тепло і гарячу воду, коли почнуть діяти

У Львові підвищили тарифи на тепло і гарячу воду, коли почнуть діяти Фото: city-adm.lviv.ua

Події
27 листопада 2022 18:58
Автор: Юрій Богун

Відповідно до рішень виконавчого комітету, для львівських теплопостачальних підприємств встановлено нові, відкориговані тарифи на теплову енергію для всіх категорій їхніх споживачів. Про це повідомили у Львівській міській раді.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Однак, як пояснив Олександр Одинець, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, на час дії воєнного стану застосовувати новий тариф не будуть. Усі споживачі підприємств продовжать оплачувати за тепло і гарячу воду за діючим тарифом.

 «Тарифи на тепло для усіх категорій споживачів теплопостачальних підприємств Львова зростати не будуть! Однак, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, необхідно щорічно переглядати тарифи для забезпечення відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат», – наголосив Олександр Одинець. 

Йдеться про нові тарифи для всіх категорій споживачів «Львівтеплоенерго»  і «Залізничнетеплоенерго» (населення, бюджетні установи, релігійні організації, інші споживачі), які встановлено на:

·         на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, і на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води за категоріями споживачів;

·   на теплову енергію, її виробництво та постачання, і на послуги з постачання теплової енергії для багатоквартирних будинків, обладнаних системою автономного теплопостачання, які розташовані за адресами: вул. Валова, 15, вул. Левицького, 8, вул. Лемика, 30, вул. Липинського, 58, вул. Личаківська, 81, вул. Металістів, 9, вул. Самійленка, 36, вул. Самчука, 13, вул. Січинського, 41, вул. Стрийська, 117, вул. Стрийська, 127, вул. Чорновола, 1, вул. Шота Руставелі, 1, а також постачання гарячої води для багатоквартирного будинку, що на вул. Валовій, 15.

Однак на час дії воєнного стану відкориговані тарифи застосовувати не будуть.

Відповідно до вимог Закону України “Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування” протягом дії воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця, в якому воєнний стан буде припинено або скасовано, тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, і послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, для всіх категорій споживачів не підвищуватимуться

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах